Kdo je Nachozeno?

Ahoj, moc vás zdravíme a máme radost, že jste se o nás přišli dozvědět něco více. Za projektem Nachozeno stojíme my – Tomáš, Danča a Dominik. Tři naprosto obyčejní lidé, které spojuje láska ke sportu, přírodě a poznávání nových míst. Všichni tři pracujeme v oblasti e-commerce a Nachozenu se věnujeme ve svých volných chvílích.

Prvotní myšlenka vzniku venkovní hry Nachozeno se zrodila v lednu 2020 v hlavě Danči. První reálnou podobu jí pak dali společně s Dominikem o šest měsíců později. Se svým nápadem zaujali Dominikova dlouholetého kamaráda Tomáše, kterého díky jeho poznatkům, zapálení a zkušenostem za krátkou dobu přijali mezi sebe.

nachozeno-o-nas

Jak se hra Nachozeno klubala na svět?

Nachozeno vzniklo jako hravý průvodce. Chtěli jsme návštěvníkům vybraných měst nabídnout ojedinělý způsob, jak se dozvědět zajímavé informace a zároveň se při tom pobavit. Proto jsme vymysleli takovou formu, která by při poznávání města bavila nás.

Zpočátku však celý projekt tlačila jedna hlavní myšlenka, a to, jak představit město Telč jeho návštěvníkům zábavnou formou. Až později se nám nápad tak zalíbil, že jsme se rozhodli jej rozšířit i do dalších měst v České republice.

Napsali o nás v médiích